| Ada233 a întrebat:

Ajutoor rapid! deci mi s-a blocat calculatorul, nu pot sa dau pe nimic pe desktop, nici la start, nici nu stiu cum sa-l inchid. pot sa dau doar pe lucrerile de le am in bara de jos. Fundăă crying(.

11 răspunsuri:
| Soborigozaur a răspuns:

Da-i restart de acolo de jos si dupa reporneste-l sigur o sa mearga! Cred... big grin

Bafta

| Bellatores a răspuns:

Imi pare rau dar ai virusi, v-a trebui sa reinstalezi windows-ul!big grin

| HighParadox a răspuns:

Incearca un Ctrl+Alt+Delete. iti apare ceva pe ecran adica la fel ca si atunci cand il pornesti - welcome- si dai shut down.
Nu prea ma pricep, dar sper ca macar putin te-am ajutat.

| Ada233 explică:

Apropo am laptop.

| Ada233 explică:

Cred că-s viruşi nu-mai de la metin...

| Ada233 explică:

Imi zice care-va cum se instaleaza windows?

| maxfan a răspuns:

Schimba windowsul!

| Ada233 explică (pentru maxfan):

Dacă aş ştii cumcrying. Am CD.

| maxfan a răspuns:

Cheama si tu pe cineva care stie!

| Flower02 a răspuns:

Cum sa il inchizi? Il scoti din priza!
Il bagi apoi iarasi si vezi daca merge.winking

| MikiRozy a răspuns:

Ai dat restart la pc?hee hee