| RosuAlex31 a întrebat:

AJUTOORR! Cand vreau sa bag un id de mess imi da eroare : There was an error in the server while tryning to add a contact.please try again. si incerc mereu dar nu merg iar cand cineva ma baga in lista mie nu imi apare acea persoana online si cand vreau sa ii scriu ceva imi apare ca si cum i-as fi dat ign in colt la casuta dreapta add ontact si ignore. Ce pot face

4 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Schimbă parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie mai intra peste o ora sau daca persista instaleaza din nou mess-ul.
Daca nu, intra online.

| Q69 a răspuns:

Yahoo face tot felul de setari pentru a sporii siguranta contului utilizatorului
si eu am intampinat probleme de o luna si dupa mai multe reinstalari de messenger
adaugarea de adresa alternativa dupa cum se cere mai nou
am renuntat la messenger si adrese de yahoo definitiv definitiv
folosesc gmail si gata

| Mamboo a răspuns:

SI eu am avut aceeasi problema ..incerca sa reinstalezi messul, daca nu deja ai facut-o si nu a dat roade ..cred ca windowsul nu se merita sa-l schimbi doat pentru messenger...dar in ultima istanta asta ar fi singura varianta! salut