| devil2279 a întrebat:

De ce cand incerc sa bag pe cineva in lista la mine pe messenger imi apare mereu asta ( de la un timp) :There was an error in the server while trying to add a contact.Please try againg. Si asta se intampla numai la idul meu.

4 răspunsuri:
| ralucutzica a răspuns:

Pai in primul rand, si mie mi-s-a intamplat lafe.
1.Acel id de mess a mai fost bagat in lista la tine.
2.Reinstaleaza mess.
3. Daca vrei mult mai multe despre orice id meu : raluca_busi_37@yahoo.com

Funda te rog?

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutzica a răspuns (pentru devil2279):

Mai reinstaleaza mess...Tu nu vezi ce tiam scris mai sus?

| vladuts3 a răspuns:

Păi, nu e nici o cale, se zice că sunt suprasolicitate serverele. Dacă iți faci alt id, va merge să bagi maxim 10 persoane, după aceeași eroare. Are probleme Yahoo.