| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de la un timp numai pot sa bag pe nimeni in lista de mess, imi da o eroare in care scrie "There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again. Unii spun ca diun cauza ca am messul prea "full" dar nu e asa chiar daca sterg o persoana si incerc sa o bag din nou la fel imi scrie, indiferent dupa cat timp as oncerca sa bag pe cineva in lista...

2 răspunsuri:
| Allyiee a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messengerul, ori sa instalezi alta veriune

| axxxucs a răspuns (pentru Allyiee):

Am incercat....degeaba am reinstalat si windows-ul...