| katy0025 a întrebat:

Ma poare ajuta si pe mine cineva? Am o erroare la Messenger, cand incerc sa adaug pe cineva in lista imi da erroare. Doar la o persoana.In rest merge. Si in plus acea persoana ma are in lista dar eu nu o am.Si ea imi scrie mie si ii pot raspunde dar eu nu o vad in lista mea.Alte persoane merg sa le adaug Erroarea este : there was an error in the server while trying to add a contact.please try again

3 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Bun, atunci verifica lista de ignore, sau poate fi o problema. si de la pers. respectivawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa iti stergi Messengerul si apoi sa il instalezi din nou si poate poti adauga

| katy0025 explică:

Nu imi merge... am incercat...