| alinutza99 a întrebat:

AJUTORRR. am o problema cu laptop-ul meu Acer Aspire 7720G l-am dus la reparat ca s-a strica, mi l-a reparat, dar nu mi-a instalat windows-ul. problema e ca eu inainte sa il dau la reparat mi-am reinstalat windows-ul si acum cand il aprind, intra pana la windows si apoi imi zice sa dau restart pentru ca windws-ul sa se rinstaleze corect, dar cand il restartez imi apare tot asa de fiecare data, sa il restartez si tot nu merge crying.

nu stiti ce as putea sa fac sa se instaleze windows-ul? va rog ajutorr crying. dau fundita.

aaa nu am cd la el

Răspuns Câştigător
| treipuncte a răspuns:

Cauta Driverele de la laptop pe nett... si reinstaleaza windowsul din nou http://www.acer.ro/......service.do de aici iei driverele cauti ce laptop si modelul si le iei si le pui pe un stik dvd cd ceva... si reinstalezi windowsul. fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instaleaza alt windows