| Luminita113 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire e1-522 si vreau sa fac poze cu web-ul incorporat, dar de fiecare data cand intru pe un site online imi apare o chestie in care trebuie sa dau allow ma rog,,,, dau si tot nu mi se deschide. Am driverul instalat si am windows 7. Stiti care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| Daniel235 a răspuns:

Luminita te rog frumos imi dai si mie site-ul de unde ai luat driverele pentru windows 7 ca am si eu acelasi laptop si am win 8 as vr drivere pentru xp sau 7 plss mi le dai?

| Fernando99 a răspuns:

Da trebuie sa dai allow.

| Luminita113 explică (pentru Fernando99):

Pai dau dar nu merge nu mi se deschide nimic