| ღAndrutzaღ a întrebat:

Ajutorrr! intrebarea este pentru fanii Pariu cu Viata. De fapt sunt mai multe intrebari. Am auzit zvonuri cum ca:Ioana si Anca raman insarcinate, Vlad si Anca se cearta, se pun noi pariuri, Sara este violata, Cristi ajunge la spital in urma unui accident si Sara si Monica fac un pariu pe Dima iar acesta se supara si renunta la amandoua. Ce este adevarat si ce e fals? Mai stiti si altceva? funda mare! Fara comentarii gen "Obsedata" sau altceva va rog.

Răspuns Câştigător
| Loveyou_Ana_1997 a răspuns:

Criss a declarat ca nimic nu este adevarathappy

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

"Ajutorrr!" Ce s-a intamplat, ma rog?laughing

| ღAndrutzaღ explică (pentru Doηηa):

Aveam nevoie repede de informatii. Trebuie sa stiu tot ce se poate afla despre ei si sezonul 3.