| Cristina788 a întrebat:

Ajutorrr! Mi-am instalat antivirus Total Security 2010, ca am auzit ca e usor de utilizat, si nu ingreuneaza pc-ul, dar am o problema de fiecare data cand intru pe net imi tot apare ceva in legatura cu programul si scrie sa cumpar licenta ca mi-a expirat versiunea asta si daca dau close, imi apare in continu de mai multe ori, am dezinstalat programul ca oricum daca mi-a expirat licenta ce sa mai fac cu el? acolo arata ca l-am dezinstalat, dar inca imi apare chestia asta, cum pot scapa de ea?

2 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Ai downloadat trial version...asa-i laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur este un antivirus fals, adica un virus.cauta pe net despre total security virus removal si incearca variantele de pe acolo.Am avut si eu ceva asemanator. O sa-ti ia ceva timp dar pana la urma scapi