| PiratulJeck a întrebat:

Salut va rog mult cineva care se pricepe ajutati-ma. :am avut avg anti virus de 1 luna a expirat licenta, ieri mi-a aparut o eroare la security schield, aparea din 3-3 minute sa cumpar nu stiu ce. Am dezinstalat si am sters avg am luat nod 32 antivirsu 5 l-am instalat am dat scanare mi-a gasit 759 virusi si ia blokat.Problema este ca mia blokat tot, java, winap, jocuri, internet explorer, mozila, mess tot (pe net intru cu ajutorul unui fisier dintr-un joc).Imi apare o eroare :programul respectiv is not valit do Win 32 aplication.Ce sa fac va rog ajutat-ma!

2 răspunsuri:
| mudokinss a răspuns:

Avast free antivirus/licenta gratuita pe un an, il gasesti pe avast.com

incerca sa il dezinstalezi pe ala vechi

FUNDAbig grin

| PiratulJeck explică:

Pai da frate mersi dar orice as lua mil blocheaza sad