| YuukiCrossYuuki a întrebat:

Alegeti dintre:
Alb sau Negru
Inger sau Demon
Catel sau Pisica
Bani sau Dragoste
Dulce sau Acru
Munte sau Mare
Vacanta sau Scoala
Trandafir sau Margareta
Adevar sau Minciuna
Dupa ce alegeti eu o sa va spun parerea mea despre fiecare dintre cele scrise mai sus. Daca nu intelegeti ce vreau sa spun nu-i nicio problema ca o sa intelegeti cand o sa vedeti ce o sa raspund.
tonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| Gaby_2075 a răspuns:

Alb
Inger
Catel
Dragoste
Dulce
Munte
Vacanta
Trandafir
Adevar

PS: Salut fetita ce faci?

19 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Alb
Inger
Pisica
Dragoste
Dulce
Munte
Scoala
Trandafir
Adevar.

| IoanaTempah a răspuns:

Alb
Inger
Caine ( dar depinde de care )
Ambele laughing, dar Dragostea
Dulce
Munte
Vacanta
Trandafir
Adevar

| Patrăţel a răspuns:

Alb.inger.Catel.Dragoste.Acru.Munte.Vacanta.Trandafir.Adevar laughing

| AnnnaMarrria a răspuns:

Negru
Demon
Catel
Dragoste
Dulce
Mare
Vacanta
Trandafir
Adevar

Acuum...care-i rezultatul ^o^

| Clara120 a răspuns:

Negru
Inger
Catel
Dragoste
Acru
Mare
Vacanta
Trandafir
Adevar

| Biib28 a răspuns:

Alb.
Înger!
Căţel.
Dragoste!
Dulce!
Mare!
Vacanţă.
Trandafir!
Adevăr!

| ElShaarawy a răspuns:

Alb,Inger,Catel,Dragoste,Dulce,Munte,Vacanta,Adevar.

| adee_8962 a răspuns:

Trebuie sa dau raspunsu la fiecare in parte nu?thinking

| adee_8962 a răspuns:

Alb
inger
catel
dragoste
mare
vacanta
trandafir
adevar

| byiju a răspuns:

Alb,inger,catel,dragoste,dulce,Mare,vacanta,trandafir,adevar.

| Girl_5668 a răspuns:

Alb
inger
catel
dragoste
dulce
mare
scoala
trandafir
adevar

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Alb.Inge.Nu ma pot hotara asa ca aleg si pisica si catel pentru ca imi plac amandouatongue.Dragoste.Dulce.Mare.Vacanta.Trandafir.Adevarul intotdedauna.

| dyadyanadya a răspuns:

Trandafir sau margareta

| Alex1 a răspuns:

Alb,inger,catel,dragoste,munte,trandafir,adevar,

| zxc3 a răspuns:

Alb,inger,pisica,dragoste,dulce,mare,vacanta,trandafir,adevar.

| pisikmik a răspuns:

Alb
Inger
Pisica
Dragoste
Vacanta
Trandafir
Adevar

chiar sunt curioasathinking

| YuukiCrossYuuki explică:

Alb.Inger.Ambele.Dragoste.Dulce.Mare.Vacanta.Trandafir.Adevar

| YuukiCrossYuuki explică:

Pai...Pentru cine a ales alb inseamna puritate.
Pentru cine a ales negru inseamna mister.
Pentru cine a ales inger inseamna gingasie, vointa de ai proteja pe ceilalti.
Pentru cine a ales demon inseamna misterul unui suflet neinteles care se ratrage incet incet si se transforma...triiist.
Pentru cine a ales catel inseamna loialitate prietenie adevarata voiosie spontanitate.
Pentru cine a ales pisica inseamna eleganta agilitate fermitate.
Pentru cine le-a ales pe ambele inseamna cate putin din fiecare.
Pentru cine a ales bani inseamna calea succesului dar si cateva urmari tragice.
Pentru cine a ales dragostea inseamna calea iubirii care aduce o bogatie interioara uriasa si nicio uramare neplacuta.
Pentru cine a ales ambele inseamna ca vrea sa aiba si succes dar si pe cineva cu care sa isi impartaseasca ceea ce simte cu adevarat.
Pentru cine a ales dulce inseamna timiditate si fragilitate si iubire.
Pentru cine a ales acru inseamna adrenalina dorinta de a incerca orice.
Pentru cine a ales ambele inseamna incredere si perseverenta.
Pentru cine a ales munte inseamna putere in propriile forte.
Pentru cine a ales mare inseamna ca este o persoana care ascunde in el o poveste lunga...cu un sfarsit tragic, asemenea vapoarelor care incep o calatorie printre valuri si sfarsesc pe fundul marii.Mai inseamna si prospetime.
Pentru cine a ales vacanta inseamna ca este o persoana dornica de distractie si de petreceri.
Pentru cine a ales scoala inseamna ca este o persoana care se relaxeaza mai mult prin lecturi si exercitii.
Pentru cine a ales trandafir inseamna delicatete(petalele catifelate) si aparare(spinii).
Pentru cine a ales margareta inseamna simplitate dar care totusi reuseste cumva sa iasa in evidenta.Margareta nu are nimic special dar se face speciala prin simpla ei prezenta gingasa.
Pentru cine a ales adevar inseamna o persoana onesta care nu ascunde adevarul si ii place sa traiasca in armonie.
Pentru cei care au ales minciuna(nimeni) inseamna ca ii place sa joaca oamenii pe degete si sa ii amageasca.
Totusi este bine sa mintim dar doar in cazuri extreme de exemplu atunci cand afli ca cineva nu mai are mult de trait sau ceva asemanator.
Sper ca ce am scris v-a placut.Pa pa! happy happy happy kiss

| IиоcзитKid a răspuns:

Alb, Inger, Catel, Dragoste, Acru, Mare, Vacanta
, Trandafir, Adevar dar ce legatura au astea? ca eu sincer nu inteleg