| axxyloveyou a întrebat:

Alegeti: Dragoste sau bani, alb sau negru, vara sau iarna, mare sau munte, vacanta sau scoala( cred ca toata lumea va alege vacanta), rock sau pop, filme de comedie sau horror, dulce sau acru, intuneric sau lumina?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu vreau sa aleg banii pentru ca pot fi sarac si cu milioane de euro in cont. Aleg dragostea pentru ca pot fi bogat, chiar si cu contul pe zero. Mi-e indiferent anotimpul, independent de acesta poti sa-ti gasesti o ocupatie in functie de sezon. Aleg si scoala si vacanta (si nu sunt deloc mincinos sau ipocrit). Spun asta pentru ca, fara scoala nu stii ce inseamna adevaratul ragaz (vacanta).
Rock nu ascult (asta nu inseamna ca am ceva cu cei ce asculta acest gen), in rest ascult orice gen de muzica. In general, imi plac filmele psihologice, dar chiar daca nu-i filmul psihologic ma uit, dar sa ma tina conectat, sa fie interesant. Imi place dulcele pentru ca-mi da energie. Imi place acrul dupa o noapte de baute pentru ca-mi trece de greata. Imi place intunericul, imi place cerul instelat pentru ca genereaza romantism (dupa perspectiva mea). Imi place si lumina pentru ca, fara lumina nu am sti ce-i ala intuneric.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bani/Negru/Iarna/Munte/Vacanta/Pop/Filme istorice/Acru/Intuneric

| Rayyy a răspuns:

Dragose
Alb
Vara
Mare
Scoala
Pop
Comedie
Dulce
Lumina

happy

| Puffu a răspuns:

Dragoste.
Negru.
Iarna.
Munte.
Vacanta.
Rock.
Horror.
Dulce.
Intuneric.

| ewe a răspuns:

Dragoste, negru, vara, munte, vacanta, rock, horror, dulce, lumina :-s de ce?

Răspuns utilizator avertizat
| MirelaC a răspuns:

Si dragoste si bani
negru
vara
si mare si munte
vancanta
pop
comedie?thinking
dulce
intuneric

| AndreeaaaaX a răspuns:

Dragoste, alb, vara, mare, vacanta, pop, comedie, dulce, lumina

| lavyBandB a răspuns:

Dragoste, negru, vara, munte, vacanta, rock, comedie&horror, dulce, intuneric

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

1) Dragoste
2)alb si negru
3)vara si iarna
3)mare mai mult dar. si munte
4)scoala si vacanta
5)pop
6)horror dar si comedie
7) dulce-acrishor
8)intuneric si lumina amn2

| bau0217 a răspuns:

Dragoste (da nu ma supar daca am si bani), alb, iarna, mare, scoala (in timpul scolii ma distrez mai bine ca in vacanta, sa nu ai impresia ca mi-am invatat vreodata la vreo materie mai mult de jum de ora, tocmai de asta imi si place socalalaughing)rock'n'roll, comedie, dulce-acrisor ca la MC, luminatongue

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Bani. (materialista infocata blushing)
Negru.
Vara.
Munte.
Vacanta.
Pop.
Filme horror.
Dulce.
Lumina.

| OliviaHoran a răspuns:

Dragoste, alb, vara, mare, vacanta, pop, filme de comedie, dulce, lumina

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Dragoste
negru
vara
munte
vacanta
rock(metal, hard, death core mai exacttongue)
horror
dulce
intuneric(e o alta abordare a lui "alb sau negru")

| LoveNeverDies a răspuns:

1) Dragoste
2) negru
3)vara
5) mare
6) vacanta
7) rock \m/ :X
8) horror
9)Dulce
10) light big grin

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Dragoste.Alb.Vara.Mare.Vacanta.Roock.Filme Horror.Dulce.Intueric

| Csabby a răspuns:

Dragoste, alb, vara, mare, scoala(macar nu te plictisesti.ca in vacanta), pop, comedie, dulce, lumina

| Sheiscrazy_5440 a răspuns:

1. dragoste
2.negru
3.vara
4.munte
5.scoala
6.rock
7.comedie
8. dulce
9.lumina