| LoVeIsMyAir a întrebat:

Alexandra stan vs antonia
care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| mimima a răspuns:

Mie imi plac amandoua.dar mai mult alexandra stan.imi place la nebunie melodia ei "get back".big grin

14 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Imi place o singura melodie a Alexandrei Stan, de fapt e un cover pe melodia"Take a bow" si canta superb.love struck
Restul melodiilor ei nu-mi plac de
loc.

| Malvina24 a răspuns:

Amandoua imi plac dar daca ar fi sa aleg as alege-o pe Alexandra.

| Lollypop a răspuns:

Antonia

| 54ndy a răspuns:

Alexandra.

| xMary a răspuns:

Alexandra Stanbig grin

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Grea intrebare pentru ca amandoua sunt superbe si amanadoua canta frumosslove struck

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Antonia, cu siguranta. Mi se pare geniala live, mult mai frumoasa si se vede ca, fata de Alexandra Stan, ea are un fel de independenta muzicala si din cate am vazut adopta mai mult stiluri muzicale. Dar tie care iti place mai mult? happy

| andreiandrei022 a răspuns:

Alexandra big grin

| XxDeeDeexX a răspuns:

Aberati...Antonia e geniala...are mai multa experienta fata de alexandra.sorry.
Anonia Thumb up(cum se zice)tonguelaughing

| Dyaangel a răspuns:

Antonia cu siguranta! happy

| Sara_5505 a răspuns:

Antonialove struck

| anonimgirl_7600 a răspuns:

Alexandra stan e mult mai finuta decat antonia care se da prea mare e prea fitoasa la fel ca celelalte,, vedete'' si se prosteste prea tare.si cand vad ca atata lume o pupa in cur

| anonimgirl_7600 a răspuns:

Oricum antonia e mult mai frumoasa decat alexandra

| floryyn2007 a răspuns:

Alexandra stan