| Deny_9684 a întrebat:

Am 11 ani si nu stiu cum sa imi umplu timpul. Stiti ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Citeste o carte. Joaca-te ( afara cu prietenii sau pe net happy ). Fa-ti temele big grin. Uita-te la TV. Iti poti ajuta parintii la treburile lor thinking

| Miha a răspuns:

Citeste; jocuri educative; iesi afara cu colegi, vecini, prieteni; ajutati mamica prin casa; fa-ti temele; fa ce-ti place tie...happy

| Keshaaa a răspuns:

Citeste o carte

| rainbowstrings a răspuns:

Ai putea să faci lucrurile care îți plac ție. De exemplu eu îmi umplu timpul cântând la chitară, vizionând filme și seriale, citind reviste sau cărți interesante, ascultând sau compunând muzică și poezii și multe altele. Există multe activități pe care le poți face. Fundiță te rog?batting eyelashes

| XenofX a răspuns:

Citeste si u o carte happy
sau invata pentru maine big grinsau pentru toata saptamanahappy

| deUts a răspuns:

Lasatsi fata sa se mai sh joace.nu sa citeasca carti toata ziua.nu zic ca nu este bine sa nu citeasca. dap sa se joace.sa se distreze sh ea un pic.COPILARIA.totusi.

sper ca ai inteles ca trebuie sh sa citesti dar mai trebuie din cand in cand sa te distrezi cu prieteni.etc.