| Gabriel_Cristi_1996 a întrebat:

Buna TPU As vrea ca la vara sa ma apuc de un sport imi dati un detaliu ce sport
Cel mai bun raspuns primeste Fundita

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Depinde cati ani ai! Daca ai pana in 14 poti incerca fotbalul. Daca esti mai mare, poti sa faci box,kickbox, mma, genul asta de sporturi. Daca vrei sa te inalti incearca basketul, voleiul sau innotul! Daca vrei sa slabesti repede incearca atletismul sau mergi la salawinking

Bafta, sa imi zici de ce sport o sa te apuci! big grin

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Apuca-te de sportul pe care ti-l permiti, sportul ce se face la tine in oras si care iti place tie cel mai mult. Raspunsurile de aici ar trebui sa te influenteze in proportie de maxim 1%.

| Alex5620 a răspuns:

Fotbal,daca esti bun vei castiga foarte mult.

| Gabriel_Cristi_1996 explică:

Walker din cate mi-ai zis as alege atletismul ori innotul