| IrinaaIrr a întrebat:

Am 14 ani si vara asta vreau sa impart pliante... cat se castiga pentru chestia asta si cam cate pliante trebuie sa imparti pe zi? Dau funta + vot!

Răspuns Câştigător
| Serafir a răspuns:

Iti da baxuri de pliante sa imparti, depinde unde te duci pentru angajare, si te pune sa imparti ori la scari de blocuri ori in centru orasului si sub 2000 de pliante nu cred castigul difera de locul unde te angajezi pentru... de la 50 lei in sus depinde si de cate piante iti da sa imparti... succes

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

600 pliante = 15 lei

| claudiu_7386 a răspuns:

Am niste prieteni care impart 2000 de pliante intr-o zi si primesc 50 de lei. Bine tu daca vrei poti imparti si mai multe, dar 2000 cred ca e minimul

| nattyC_6241 a răspuns:

Din cate stiu eu programul de lucru este 2 ore/zi si platesc 15 lei la ora!