| Merishoor a întrebat:

Sall All
Vreau sa impart pliante am 14 ani si vreau sa am bani mei de buzunar?
Pot imparti pliante de la varsta asta?
Funda+Vot?
Am Buletin

Răspuns Câştigător
| cockye a răspuns:

Da poti eu si la 12 ani imparteam in satul meu fara bulentin deci nu cred ca e problema.

| Merishoor explică (pentru cockye):

Cockye lasa-mi te rog id de mess am ceva sa te intreb

6 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Poti dar iti trebuie aprobarea parintilor.

| KirigayaKirito a răspuns:

NU, varsta necesara este de cel putin 16 ani oriunde ai incerca, la alte companii (restaurante, saloane) chiar de 18 ani.

| cockye a răspuns:

Cockye_98

| cockye a răspuns:

Cockye_98 cu litere mici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost intrebarea asta de o gramada de ori pe TPU, m-am saturat de ea.Toti copii de 14 ani vor sa imparta pliante sa faca bani.Traiti-va copilaria chiar si fara bani.Cand o sa fiti mari si o sa munciti o sa va doriti sa fiti iar copii.