| mcandr3y a întrebat:

Am aproape 16 ani si vreau sa muncesc la vara, dar nu sa impart pliante odata pe luna si sa iau 50 lei, vreau ceva unde se castiga mai bine' am nevoie neaparat de bani vara asta! Ce job-uri pentru vara cunoasteti (de preferat in Constanta)!

2 răspunsuri:
| crrinnaaa a răspuns:

Hmm nu stiu eu am un coleg de clasa care vara trecuta a lucrat la un bar numai sambata si duminica si castiga 2 mil pe saptamana. in fine facea orice ii spunea sefu eu de multe ori l-am vazut pe la bar sau daca nu strangea berile de pe mese

| mcandr3y explică:

Ati putea sa dati si exemple de localuri sau eu stiu o adresa, ceva la sigur, cine nu ar sta la un bar pentru 2 mil pe saptamana, eu de fel sunt foarte muncitor si ascultator daca stiu ca iese banu', si chiar daca nu tot asa sunt big grin