| MadaMaddaa a întrebat:

Am 17 ani jumate si nu sunt deloc dezvoltata. Nu am deloc sani si fund. Le vad pe copilele astea de 13-14 ani care sunt mai dotate ca mine straight face Oare din aceasta cauza n-am avut niciodata un iubit? Pentru ca toti baietii sunt innebuniti dupa tate si cur? Acum pe bune, cine nu se uita dupa forme? Baietii vor numai bunaciuni, iar astea care nu sunt la fel de dotate ce facem, ramanem singure toata viata? Altele numai sunt virgine de la 13-14 ani iar eu n-am avut un amart de iubit. Mi-e frica ca o sa raman singura straight face Daca as fi si eu vreo bunaciune cred ca as avea si eu succes nu? laughing))

4 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Fetele pe care eu le cunosc, si se zice despre ele ca sunt dotate sunt mai plinute.
Adica, ce vreau eu sa spun aici? Fetele sunt dotate in general in functie de "suncile" lor si inaltime.
Dar crede-ma ca nu e o optiune rezonabila sa te ingrasii pentru a devenii atragatoare.
Poti insa sa compensezi cu un intelect cult si naturaletea cea greu gasita in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ce ai vrea: sa fii o mega bunaciune, tatoasa si cu un cur de milioane, si pe care sa o placa toti cocalarii care balesc dupa una careia ii iese un sfarc afara, sau sa fii asa cum esti acum, fara forme si singura? Eu, daca as fi fata, as prefera a doua varinta. Crede-ma, nu toti baietii se uita dupa cur si tate. Eu am refuzat tipe care aveau aceste doua "calitati", dar fie erau proaste, fie nu imi placea fata lor. Pentru mine fata (cu diacritice) e mai importanta decat tatele sau curul. Nu exaspera, si eu am aproape 17 ani si n-am avut vreo iubita pana acum, dar eu nici nu-mi fac griji ca tine. Si eu as putea sa ma plang ca sunt d'astia de 14 ani cu patratele si cu muschi, iar eu arat ca vai de mine, dar nu ma vait. Decat cu una care sa ma placa pentru patratele mai bine singur. Asta ar trebui sa iti spui si tu, adaptata la situatie, bineinteles.

| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Sportul dezvolta tot
si eu cunosc pe cineva care inainte era panarama si acum e beton
totusi sincer eu ma uit si la fata nu numai la cele 2 tongue

| Alexandruuuuuuu a răspuns:

Bai ce pot spune ai pus o intrebare cel putin amuzantalaughing Pe mine unul ma amuza. Nu toti ne uitam dupa forme sa stii, Calitatile unei femei nu tin de cur sau tate tin de felul ei de a gandi. Ai avea succes daca ai fi vreo bunaciune la tarani sau la tigani cu bani si par pe piept +BMW din "90. Nu ramane-ti singure doar ca trebuie sa fiti mai increzatoare in voi atata tot. IN legatura cu tatele nu stiu ce sa facilaughing) Dar poti incerca sa faci exercitii pentru fund pentru muschii fesieri si coapse laughing