| LauraaLauraa a întrebat:

Am 17 ani jumate si nu sunt deloc dezvoltata. Nu am forma la corp, sunt dulap. Nu sunt lata deloc in solduri, sunt plata, n-am forme ( sani si fund ) sad ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Nu te lua dupa toti obsedatii de 30 de ani care te sfatuiesc sa faci sex ca sa te dezvolti doar ca
ei s-au saturat de atata laba.
Incearca niste squats (gasesti pe youtube) exercitii pentru fund iar sanii vor veni si ei, rabdare.
Cu sanii tine de alimentatie, au nevoie de anumite alimente sa se dezolvolte.
Niste vitamine ar ajuta si un medic nutritionist.
Pana atunci incearca cu exercitii acasa si alimentatie buna.

| heAdgN a răspuns:

EU ma gandesc la fitness imi dai si mie o poza cu tine pe privat? sa vad daca e chiar asa cum zici tu?

| heAdgN a răspuns:

Uite asta am gasit Draga, sper ca nu ai 12 ani? Fa sex cat vrei, numai protejeaza-te. In privinta dezvoltarii, chiar iti recomand. Fetele dupa ce fac sex se dezvolta foarte frumos si armonios, apoi mai intervine si o doza de feminitate in plus, pe care o are fiecare fata dar este ascunsa undeva intr-un coltisor al creierului, iar acum iese la iveala. Iti recomand ca prima data cand faci gestul acesta, sa-l faci din dragoste adevarata, sa te lasi cuprinsa de pasiune si sa o daruiesti si celui de langa tine, pentru ca eu iti spun ca nu este asa de usor primul raport sexual, nici al doilea, nici chiar al treilea, iar daca nu vei avea nicio placere, degeaba ai facut pasul.

| Ezeru a răspuns:

Linisteste-te. In primul rand trebuie sa te calmezi. Ar trebui sa ai o dieta echilibrata. Incearca sa mananci mai mult si sa faci sport pentru a nu te ingrasa.