| BoierBibescu a întrebat:

Am si eu o intrebare: Noi baietii ne gandim mai mereu la femei. goale, sexy, sani, sa aiba forme, in ce pozitii le-am pune daca ar fi sa facem sex si chestii din astea. dar oare ele cum privesc modul asta? nu se gandesc si ele la asta? sau ele pretind ca nu se gandesc la asa ceva.

Răspuns Câştigător
| alexandra21_3435 a răspuns:

Nu e nimic gresit sa te gandesti, cu singuranta si noi ne gandim. unele fete sunt f pudice di deeaia nu recunosc ca se gandesc, dar e ceve f normal,

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poate tu, nu noi. Toţi OAMENII (indiferent că-s femei sau bărbaţi) se gândesc la sex şi la ce-ar face (respectiv la ce vor face) într-o partidă de sex.
Diferenţa se face însă în prioritizare. Din cauza testosteronului mai ridicat, bărbaţii prioritizează mai înalt sexul, în vreme ce femeile sunt mai des adeptele "scândurii în bătătură" şi văd sexul ca fiind "preţul ce trebuie plătit pentru o relaţie".
Totuşi, la capitolul imaginaţie, nu-s deloc diferite de bărbaţi doar că din cauza cutumelor, se feresc s-o recunoască.
Salut.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey, femeile nu sunt cu imaginatia... femeia pune in practica inca dinainte ca tu sa visezi la ea!

| Razvan a răspuns:

La fete e altceva. Ele vor un pat cu flori, lumanarele parfumate, sampanie etc. Ele au un alt mod de functionare.Pacat ca nimeni nu s-a incumetat sa scoata un manual de instructiunilaughing

| NickiMinaj a răspuns:

Nu. Femeile sunt prea spirituale pentru asemenea aspecte vulgare ale vietii.

laughing)))

| deviant18 a răspuns:

Eu una nu ma gandesc la masculi goi si faze de genu. si nici la ce pozitii as vrea sa fiu pusa in timpul sexului. poate altele o fac, dar eu nutongue

| deea40 a răspuns:

Hai mah is fete care se gandesc si fete care nu se gandesc... dar sunt si fete care recunosc si care nu recunosc depinde si de fete dar nah is multe care se gandecs la baieti si la eu mai stiu ce dar nu cred ca se gandesc non stop adica nah...

| Astaeparereamea a răspuns:

ai cumva prietena pe site si vrei s-o impresionezi?

| personaljesus a răspuns:

Pai eu st fata si ma gandesc uneori si eu la chestii din astea in legatura cu un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce o sa ai daca nu stergi mana dupa masturbare?

| DaYaNiXoxoPink0007 a răspuns:

Sunt de acord cu alexandra21.