| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Deci am doua pretene sa le numim A si B.
A-slaba, fara forme adica e plata[sani, fund, solduri], stare materiala foarte buna, fitoasa, increzatoare, tupeista, care vrea sa fie intretinuta si mai si refuza baietii ca pe banda rulanta
B-plinuta[nu grasa], cu forme, timida, haioasa, sincera si neincrezatoare.
De la o vreme B mii se tot plange ca toti baietii din cartier se dau numai la A si ca ea se simte urata.Eu,i-am explicat ca nu e urata si chiar e foarte frumoasa, dar baietii din cartierul lor sunt cam badarani.
[mentionez ca sunt vreo 10 in tot cartieru`]
Voi pe care fata ati alege A sau B?

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

Am eu in clasa multe A si doua B. Toti baietii se iau de cele doua B si habar n-am de ce, pentru ca ele sunt 1: cum le-ai descris si 2: sunt foarte destepte au 10 pe linie. Ma rog, eu as alege B daca as fi baiat si imi sustin colegele. big grin

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Eu as alege b. daca as fi baiat.
dar zici ca B e neincrezatoare.
sa inteleg ca cealalata este.
increderea in sine este un mare avantaj.
probabil de asta baietii o gasesc mai atractiva. e sigura pe eatongue

| silverfaith a răspuns:

Ce varste au? daca sunt pana in 17 ani atuncea A clar sunt tanar are bani nu arata nu stiu cum dar frate ma scoate ea la sucurii daca o educ cum trebuie daca are peste 20 atuncea B clar trebuie sa vezi fata cu adevarat nu doar suprafata!

| bebe91 a răspuns:

Clar ca B

| abcdefg a răspuns:

B clar daca as fi baiat.