| CatalinaCata09 a întrebat:

Am 17 jumate si n-am avut niciodata un iubit. Sunt o fire putin mai retrasa cu baietii, putin cam timida. De fiecare data ma gandeam ca inaltimea mea e un defect pentru mine. Sunt pitica, nu sunt prea dezvoltata pentru varsta mea si cred asta ma face sa par si mai mica de ani. Prietenele mele sunt mai mici decat mine la ani, dar ele arata foarte bine, sunt inalte, dezvoltate, frumoase pe cand eu. sunt un pui pe langa ele, iar toti baietii se uita la ele numai la mine nu straight face De fiecare data cand mi-a placut de un baiat nu s-a uitat la mine. si din cauza asta mi-am pierdut increderea in mine, plang aproape in fiecare zi si ma intreb mereu : " Ce am facut sa arat asa? " De ce n-am putut sa arat si eu ca o fata normala?"

2 răspunsuri:
| 49Days a răspuns:

Eu am 20jumate si 1, 55 laughing Nu primesc mai mult de 16 ani si a inceput sa-mi placa. Da normal as vrea sa fiu mai inalta dar acu ce sa faci? Si fiecare are farmecul sau.Nu stiu de ce te crezi anormala, dimpotriva cred ca esti foarte draguta dar trebuie sa lucrezi la increderea in tine.
Uite si un site bun NLP mania. E foarte interesant.

| FkThRz a răspuns:

Stai linistita, nu conteaza asa de mult inaltimea. Si nu te stradui prea tare pentru a-ti gasi un iubit. Nu este un must-have. O faci cand simti, nu pentru a primi vreun premiu sau pentru a avea vreun motiv de lauda. bafta!