| alina1234555 a întrebat:

Am achizitionat o rochita cu spatele gol acum ceva timp, iar saptamana viitoare am un majorat...problema este ca nu am observat ca este atat de decupata la spate incat nu am cum sa ascund sutienul, iar fara nu vreau sa o port pentru ca nu se vede chiar bine. Aveti idei cu ce pot inlocui sutienul astfel incat sa nu se vada?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Iti permite rochia si constitutia sa nu porti sutien?

| lalalalala6323 a răspuns:

Si daca se vede sutienul ce? oricum ti se vede spatele, daca iti place rochia iti bagi pl ca se vede sutienul. simpluuuu!

| alina1234555 explică:

Nu e chiar asa dar am gasit solutia, oricum m-am bronzat destul de grav acum cu mersul la padure de paste, de 1 mai si nu stiu cat de mult voi mai putea sa port rochita. Va multumesc pentru incurajari laughing) :*