| Alecsandraa97 a întrebat:

Am aflat cum se fac conturi pe youtube, numa vreau sa intreb ceva. trebuie neaparat sa dam numarul de telefon? nu primesti apoi ceva mesaje sau suna sau eu stiu. daca v-ati facut cont de la ce numar ati primit codul?

7 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Primesti un mesaj pe numarul pe care il dai. In el scrie: "Codul Google de verificare este ******. Stai linistita, nu te costa nimic happy

| Liviu a răspuns:

Te beepu`e noaptea cand dormi:X
Iti trimite mesaje cu continut pornograficlaughing
Ai grija...
P. S glumeamlaughing
Youtube e o firma mare` nu fac magari din asteawinking
Ai grija sa nu incapi pe alte site'urilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu te speria iti vor trimite un mesaj cu un cod, nu te suna nimeni inapoi sunt foarte seriosi sunt o societate internationala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau codul si am telefonul

| leonard_8610 a răspuns:

Da sti sa imi arati cum se face cont ca nu stiu si nici nu pot

| leonard_8610 a răspuns:

Da stiu ba de ce numi lbag

| leonard_8610 a răspuns:

Da an ey