| KyleUnderwood a întrebat:

Salut, mi-am facut un cont pe Youtube, si vreau sa uploadez videouri mai mari de 15 minute. Am introdus numarul meu de telefon dar nu primesc sms-ul cu codul de confirmare. Ce este de facut? sad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti contul de youtube cu ajutorul contului de google. Ti-l distribuie gratuit tu doar trebuie sa modifici la datele de utilizator si esti gata+ ca, cu ajutorului contului google poti primi e-mailuri care le gestionezi foarte usor ai si un Disc google de 5GO care iti permite sa incarci orice fisier vrei, ai optiunea de Google+ de unde poti da un fel de "like-rui de facebook". Si multe alte avantaje (Fa un pas inainte si modernizeaza-te).

| KyleUnderwood explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, am cerut unui prieten permisiunea sa ii folosesc numarul lui de telefon si a mers. Oricum Fundita de la mine cu intarziere pentru ca te-ai obosit sa raspunzi big grin

1 răspuns: