| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit azi dimineata parca pe PROTV ca Tataee de la BUG Mafia a intrat la parnaie fiindca a dat in 2008 peste unu` cu motor in Arad.
Intrebarea ar fi urmatoarea:ce parere aveti/cum s-a intamplat scena?

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Nu a intrat la inchisoare, face 6 luni cu suspendare, adica pedeapsa nu se executa decat daca mai comite vreo infractiune dupa asta, cand mi se pare ca pedepsele se contopesc cumva, nu se cumuleaza. Oricum, daca e cuminte, scapa fara racorica. happy