| unavailiable93 a întrebat:

Ati auzit banuiesc de Alice, fata verde laughing, promovata de protv... Ce parere aveti despre ea? O tipa geniala sau nu?

10 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

E ciudata.

| c0rn3l1uss a răspuns:

E o tipa geniala.
mi-a placut cel mai mult de ea cand a zis de cei ce stau pe messenger laughing

| deejayra a răspuns:

Am vazut doar un video cu ea si mi se pare ca spune prostii, vrea sa iasa in evidenta prin inteligenta pe care...nu prea o are

| Piscotel a răspuns:

Alice e dupa parerea mea o tipa cat se poate de normala care incearca sa faca ceva sa iasa in evidenta ...si ii iese uneori bine, uneori da in penibil. Imi place ca a reusit sa-si faca trecere si acum apare la mtv, in pictoriale ale revistelor etc

| M.madallina a răspuns:

Am vazut-o pe net cand ma jucam conquiztador...nu stiu prea multe despre ea

| Mefisto23 a răspuns:

Geniali sunt (cel mult)scenaristii din spatele eiwinking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mie imi place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca vorbeste ca sa se afle in treab.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? e o pubera. care vrea sa se bage in seama cu orice pret. Eu nu vad decat ceva penibil si jalnic acolo. Nu ai ce invata de acolo. E undeva pe la nivelul clasa a 2-a sau a 3-a povestile ei. P. Mai bine ar face filme XXX, dar. fara sonor, pe mute happy PUNCT.

| zirix a răspuns:

Pe mine ma enerveaza.