| 0099 a întrebat:

Am auzit azi pe la ora 18 la radio o piesa in limba romana cantata de un baiat cu o voce mai subtire si era ceva de genul nici Milano si Paris cam asa....semana parca cu ce de la alb negru mi-e sete de tine ...stiti de care zic?

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Sunrise INC - Toate femeile pleacawinking Astept funda tongue

2 răspunsuri:
| NbhdDaughter a răspuns:

Asta e mai mult ca sigur : http://www.youtube.com/watch?v=58Z5Qi2DJHQ&feature=player_detailpage! :* Si mie imi place.