| sara2523 a întrebat:

Am auzit ca filmul hallowen(sper ca am scris corect) e foarte infricosator. despre ce e vorba?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Banuiesc ca despre Halloween straight face

| EmoDoll a răspuns:

Ce film hallowen?
Sunt mai multe

| sara2523 explică (pentru EmoDoll):

Unu cu un psihopat, cred...ma rog...stiu ca e unu ffffff infricosator

| sara2523 explică (pentru EmoDoll):

Cel din 1978

| EmoDoll a răspuns:

A,nu il stiu

| sara2523 explică (pentru EmoDoll):

Tu pe care-l stii?

| EmoDoll a răspuns:

Ei,nu neaparat hallowen
Dar stiu mai multe filme horror big grin

| sara2523 explică (pentru EmoDoll):

Zi-mi-le si mie cu un rezumat. mersi mult!

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Stiu filmele halloween 1 si 2 mai noi. e vba despre un copil cu probleme psihice care isi ucide familia (exceptand'o pe mama sa si sora sa bebelus) si e inchis dupa intr'un spital. dupa ce creste, evadeaza si porneste in cautarea surorii sale, ucide multa lume, mult sange, faze creepy

| ZoZzo a răspuns:

Sunt mai multe filme intitulate asa ...lasane si un link