| Addah a întrebat:

Am auzit -și sunt sigură că nu e chiar o vorbă în vânt, sper- că "virgulă" chiar dacă ștergi un fișier din Recycle Bin acesta tot rămâne undeva salvat în memoria calculatorului. Întrebarea este cum aș putea eu să-l găsesc?
Fundă. happy

Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Treaba e putin complicata. Daca ai back-up de date, il poti restaura mergand la Computer Restore in Control Panel.
Daca nu ai asa ceva, exista ceva programe de recuperat date pe net. Chiar daca stergi un hard, fiesierele raman dar, de regula, sunt destul de greu de recuperat. Uite aici cateva utilitare ce s-ar putea sa-ti foloseasca: http://www.pcworld.com/......files.html

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu un program de recuperare, descarca si instaleaza Recuva, este destul de bun. Succes si numai bine!

| LOLA33 a răspuns:

.

| LOLA33 a răspuns:

Scuze n-am vrut sa-ti dau tie raspunsul big grin

| Fluture a răspuns:

Buna.
Deci dai acolo pe Desktop un ai tu Recycle Bin si o sa iti apara lista cu ce ai stres tu.
Iti gasesti ce vrei sa scoti din recycle bin si dai click pe fisier apoi dai la Restore!
Iar apoi intri uunde aveai tu inainte fisierul.
Baftabatting eyelashes
Ma bucur ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Recuva.