| VhHhjKJj a întrebat:

Hei happy Acuma va intreb, asa, din curiozitate: atunci cand iti stergi istoricul calculatorului, il stergi de tot de parca nici n-ar fi existat? Adica nu raman totusi undeva in calculator toate informatiile pe care tu le voiai sterse? Mi se pare prea simplu, pur si simplu sa dai click pe un x si sa ti se stearga tot din memoria calculatorului. Niciodata n-am inteles treaba asta. Va rog, nu ma intrebati de ce pun intrebarea, doar raspundeti daca stiti

9 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Dupa ce dai clear recent history stergi tot istoricul, insa tot ceea ce i cautat de cand ai calculatorul se salveaza in el, mi-a spus un prieten ca in fiecare calculator ramane cate o amprenta la ceea ce ai cautat deci ceea ce stergi cand stergi istoricul nu pot fi vizibile pentru tine insa ele pot fi vizibile pentru un informatician care stie sa intre in memoria calculatorului

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se sterge tot.

| M1hai a răspuns:

Stergi aproape tot, iti recomand sa stergi si memoria cache

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi modalitatea incognito.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Da. Se sterge si din calculator. Acele link-uri accesate de tine erau salvate in memoria google chrome, opera (sau orice browser ai utiliza) ci nu in memoria calculatorului^^

| nurckye a răspuns:

Oho pornache baiatu?

| MDenisee a răspuns:

Da se sterg. depinde de browser-ul folosit. iar te-ai uitat la filme deocheate si nu stii cum sa mai stergi istoricul laughing)

| VhHhjKJj explică (pentru MDenisee):

Nu, nu e despre asta. E altceva. Mersi oricumwinking

| dani147 a răspuns:

Da cred ca se sterg de tot.