| sobolan_8640 a întrebat:

Ajutor! am facut un referat in word pe care l`am salvat undeva, dar nu stiu unde, si nici nu stiu ce nume are.stiu doar titlul referatului, dar asta nu cred ca are vreo legatura.am cautat in tot pc si nu il gasesc, desi sunt sigura ca l`am salvat. exista vreun program cu care sa gasesc toate fisierele in word sau ceva? sau o alta metoda prin care as putea sa il gasesc? am mare nevoie de el! fundabig grin

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Start->search->Documents si scrii acolo titlul referatului si dai search. O sa-l gaseasca.

| smashedblackfox a răspuns:

Deschide un nou fisier in word si la file ai cele mai recente documente...in rest nu stiu ce ai putea sa faci thinking