| Crocodilul01 a întrebat:

Am auzit in ultimul timp de tipi ce reusesc sa scoata bani din "blogging"! Am cateva idei de "agatat" pe un blog si as vrea sa stiu : Cum pot transforma si eu munca online de pe blog in bani?
PS : Cel mai bun si complex raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci un blog, ideal pe domeniu propriu, apoi te apuci de munca, dupa ce aduni macar cateva mii de vizitatori unici pe zi (asta dupa o munca de cativa ani) poti incepe sa te gandesti si la bani din adsense sau din spatiu publicitar vandut in mod direct, dar sa nu te astepti la sume mari, maxim 100$ pe luna la un site foarte vizitat

| User2 a răspuns:

Salut.Iti faci blog pe google, au ei o sectiune de bloging si dupa un timp de postari o sa dai cerere la adsense. Daca te accepta o sa ai bani pe vizualizari.

| suntserios a răspuns (pentru User2):

Adsesnse nu plateste la vizualizari ci la click uri pe reclame