| BlackSnow666 a întrebat:

Am avut o zi rea asa ca intrebarea este ma puteti face sa rad? Cine ma face sa rad cel mai mult are o funda! Puteti sa postati videoclipuri de pe youtube, bancuri sau ma rog ce vreti

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| coloor a răspuns:

Banc: cand eram mic si mergeam la nunti babele ma strangeau de obraji si-mi ziceau: la-s ca tu urmezi. Acum, cand sunt mare, merg la inmormantari si spun babelor: la-s ca u urmezilaughing

| tecurex a răspuns:

Daca vr sa razi cu pofta intra pe

Smosh.com

(site exclusiv doar si numai pentru cei ce stiu engleza nu perfect dar sa aiba habar)

PS: razi; razi; razi; razi; razi; razi; razi; razi; razi; razi;big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin laughing laughing

| IubesteEa a răspuns:

Scrie pe youtube pisici care se injura crede-ma mori de raslaughing funda?