| Bella12 a întrebat:

Cine se >plictiseste?: postati ce vretihappy[Bancuri(sa mai radem >putin),]::*

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Doua blonde se relaxau intr-un vagon de tren pana cand un tip se aseaza langa ele.
Prima blonda:-Auzi fata? Asta de langa mine se scarpina la co**e!
A 2-a:-Ignora-l!
Prima:-Poi nu pot ca se scarpina cu mana mea!

Te-ai plictisit? Trimite un
SMS la un numar absolut
intamplator din agenda ta, cu continutul :
"Sunt insarcinata!"

Crezul elevuluiCred intr-una sfanta matematica
Materia tuturor notelor rele
Facatoarea tuturor problemelor
Dezlegate si nedezlegate
Si intr-una sfanta geometrie
Care din matematica se trage
Maine inainte de toate obiectele
Lumina-ntunecata
Si stiinta blestemata
Care de-o fiinta cu contabilitatea
Prin care toate s-au facut
Care pentru noi si a noastra suferinta
A reusit in scoala
Si s-a intrupat in manualele autorilor si spaima elevilor
Si-a reusit in zilele lui septembrie
Si-a incheiat un an intreg
Si-a inviat in prima zi dupa vacanta
Si s-a urcat la catedra
Sa oranduiasca pe cei trecuti in clasa urmatoare
Si slava sa judece pe cei slabi
A caror situatie nu a fost incheiata

Doi condamnati la moarte.
- Vreo ultima dorinta?
- As vrea sa ascult un disc cu Guta.
- Deacord! Si tu?
- Pe mine va rog sa ma omorati inainte!

Cauta pe google

(sqrt(cos(x))*cos(200x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(9-x^2), -sqrt(9-x^2)

Ce sa faci pe google:

I.
1. Intra pe google chrome
2. Intra pe google.com
3. Scrie,, do a barrel roll‘‘ dar nu apasa enter
4. Asteapta

II.
1. Intra pe google.com
2. Scrie,, google gravity‘‘
3. Apasa Ma simt norocos (sau du-te pe primul link)
4. Voteaza verde!

III.
1. Intra pe google.com
2. Scrie,, toogle‘‘
3. Intra pe primul link
4. Scrie ceva in bara de cautare toogle.

O ceapa poate face un om sa planga, dar nici o leguma nu va reusi sa-l faca sa zambeasca.

Niciodata, sub nicio circumstanta, nu combina un somnifer cu un laxativ!

Cea mai devastatoare forta a naturii este barfa de la coltul blocului.

Daca dragostea e oarba, casatoria este cel mai bun oftalmolog.

Nimeni nu te asculta pana nu faci o greseala gramaticala!

Mananca sanatos. Ramai in forma. Mori oricum.

Imprumuta bani de la pesimisti. Nu isi fac sperante ca o sa ii primeasca inapoi.

Daca Dumnezeu ar fi vrut sa imi pot atinge degetele de la picioare, mi le-ar fi pus pe genunchi!

Înainte de înmormântare, soţul intră în cameră pentru a-şi vedea soacra pentru ultima dată şi bufneşte în plâns.
Soţia:
-De ce naiba plângi, n-ai plăcut-o pe mama niciodată!
Soţul:
-Ştiu, da’ mi s-a părut că mişcă!

3 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Eu ma plictisex, asa ca ma uit la trasnitiitongue(episoadele vechi)

| Kazimir a răspuns:

*posteză banc*
Îți e lene să cauți bancuri pe www.google.ro?

| anileda95 a răspuns:

Culmea matematici:sa te culci cu doua necunoscute si sa n-o rezolvi pe niciunalaughing Dracu isi cauta o sotie cuminte, frumoasa, desteapta, devreme acasa, etc etc, femeia perfecta, si o cauta, si o cauta... si nimic. Se gandeste sa apeleze la Dumnezeu: Doamne ajuta-ma si pe mine s-o gasesc ca de ani de zile o caut. Dumnezeu: "du-te si pune in cea mai pop...ata zona de pe pamant o oglinda, cea care nu se va uita in ea pe aia sa o iei de nevasta" zis si facut. Pune dracu oglinda si in sfarsit se insoara.
1. MORALA: baieti, nu mai cautati femei perfecte ca una a fost si a luat-o dracu.
2. MORALA: fetelor nu va mai dati perfecte, ca va ia dracu sper ca te-am facut sa razi:*