| valThina a întrebat:

Am avut probleme cu boxele si acum am iar. mi-am instalat ieri windows-u driverele inclusiv cel pentru sunet si tot nu mi se aude nimicsad sau cand dau pe volum imi zice sa intru in control panel...am intrat si tot degeaba.sad ce sa ii mai fac? aseara mi-a mers sunetul dar azi nu

4 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

A inseamna ca tiai instalat un windows care nu era de pe cd original pai n-ai ce face decit sa iti reinstalezi driverul audio asa am patit si eu te asigur ca da la ala e ca exact asa am patit si eu reinstaleaza driveru laudio de pe cd de la calculator si o sati mearaga daca imi pare rau dar nai ce sa faci decit sa iti schimbi winodusul da nu tot cu ala cu unu original sau altu. plzz funda sau vot

| AlexUnder a răspuns:

A inseamna ca tiai instalat un windows care nu era de pe cd original pai n-ai ce face decit sa iti reinstalezi driverul audio asa am patit si eu te asigur ca da la ala e ca exact asa am patit si eu reinstaleaza driveru laudio de pe cd de la calculator si o sati mearaga daca imi pare rau dar nai ce sa faci decit sa iti schimbi winodusul da nu tot cu ala cu unu original sau altu. plzz funda sau vot

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu e de la windows cati au windowsuri neoriginalelaughing)ehe s-ar putea sa fie din unitate eu am patit la fel si cand am desfacut unitatea aveam niste chestii mici umflate de la curent sau ars si sa bulit sunetul incearca sa aduci pe cineva sa se uite in unitate imposibil sa nu vezi chestiile alea mici de metal sunt peste totlaughingsi o gramada

| valThina explică:

@AlexUndernu e prima data cand imi instalez windows-u de pe acest cd.am instalat si drivere-u si tot degeaba.aud oar cand se inchide/deschide calc si atunci cand intra sau iese cineva de pe mess.atat...nimic mai mult