| stephanieji a întrebat:

am si eu un laptop HP 625.de 3 luni am instalat windows 7 32 biti pe el.pana ieri mi-a mers foarte bine,insa de ieri nu mai am sunet. daca bag statia se aude, insa daca o scot nu se mai aude.pana acum mi-a mers bine sunetul. driverele sunt instalate corect.am dezinstalat driverul de sunet si l-am reinstalat dar la fel,aceeasi problema. daca bag statia merge, daca o scot nu se mai aude.care ar putea fi problema? va rog ajutati-ma, dau fundawinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Control Panel ->Hardware & Sound -> Sound ->Manage audio devices ->joaca-te cu setarile de aici!
Ce driver ai instalat? Realtek?