| Lavynyu a întrebat:

Am achizitionat astazi aceasta placa de sunet am instalat driverele lui Daniel K pentru ca am citit pe niste forumuri ca sunt mai bune decat cele de la Creative (pentru Windows 7).
Am conectat boxele in spate pe culori si spre surprinderea mea nu mi se aud boxele spate.
Precizez ca am setat 5.1 si din control panel si din driver.
La testul din control panel merg boxele din spate... Dar orice melodie as incerca sa dau tot nu se aude.

1 răspuns:
| MITZANUL a răspuns:

Verifica daca ai o optiune gen speaker fill si activeaz-o.