| Triana a întrebat:

Am banchet in 2 saptamani si nu stiu sa dansez. Ce moasa fac acum? Funda.

2 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

happy Hey, nu trebuie sa stii sa dansezi...nu mergi la concurs. Ideea e sa te simti bine. Te misti cum simti pe muzica da nu ca nebuna sa rada toti de tine. Sigur va fi muzica din top asa ca mai uita-te pe net la videoclipuri si cum se misca cei de acolo.winking SUCCES

| Iris1997 a răspuns:

Sau...cauta un prieten sau cineva care stie sa danseze si sa te invete pasii de baza.