| Andreea313131 a întrebat:

Salut, peste o saptamana termin clasa a4a si organizam un banchet. problema este ca nu prea stiu sa dansez...
vom pune numai muzica de club. cine imi da cele mai bune sfaturi despre cum sa dansez primeste fundita :d

Răspuns Câştigător
| DiamondStar a răspuns:

Misca-te foarte relaxata, fara probleme, fara griji, cu mintea in nori. Probabil veti dansa si dansul pinguinului, care este foarte usor. Sincer nici eu nu stiu sa dansez, dar daca sunt fericita si relaxata, ma misc cum trebuie. Nu trebuie sa te misti ca un vierme, dar nici sa stai teapan. Te mai dai la stanga, la dreapta, si iti va iesi totul perfect cand vei simti muzica. FUnda? Te pupwinking

1 răspuns:
| rockmeout a răspuns:

In prmul rand, trebuie sa fii relaxat... dansezi cum doresti...dar sa nu stai teapan, te misti, iar daca ai impresia ca nu te descurci, arunci o privire la ceilalti.Probabil veti dansa si dansul pinguinului, noi asa am facutlaughing eu sunt intr-a 8-a si am banchet saptamana astawinking nici eu nu dansez extraordinar, insa atata tot, sa te misti in voie, fara sa stai incordat happy