| RainOfColors a întrebat:

Am chef sa fac ceva, ma plictisesc sad. Ma gandeam la ceva de creatie gen origami dar m-am plictisit de origami...sad. Ceva idei?
Fundita la cel mai bun si vot la toti.

19 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Poi eu iti zic sa faci ceva creativ, cum ar fi sa desenezi.si uite am un "truc" care il fac la orele de desen, ia o paleta de culori, pune ce culori iti pofteste inima si inbiba pensula in culoare si stropeste o foaie.este o chestie relaxanta si poate chiar iti iese ceva frumos. Sau, incearca sa faci din margele omuleti. dupa ce tertmini omuletul pui o hartie peste si il calci.si ai o figurina happySper sa iti treaca plictiseala:*!

| unknownn a răspuns:

Watching porn si stand cu degetele infipta in tine.

| unknownn a răspuns:

Watching porn si stand cu degetele infipte in tine.

| MyMindRules a răspuns:

Gasesti multe idei de origami aici:
http://www.youtube.com/user/jonakashima?feature=watch
Bft!

| RainOfColors explică (pentru Đϋffγ):

Am facut foarte multe bratari, in multe modele, si sincer acum nu mai ma "fascineaza" aceste bratari. Dar oricum multumesc pentru raspuns :*

| trafikantu a răspuns:

Joaca online niste remi baby.

http://www.remiroyal.ro/

ma gasesti acolo;)

| Robertttttttt a răspuns:

Urmareste o emisiune tv in seara asta incepe pariu cu viata. incearca sa socializezi cu alta lume. un prieten ceva o prietena. stai pe facebook. iesi in oras. ce pot sa ti spuntongue? doar nu vrei sa citesti o cartelaughing

| MCRgurl a răspuns:

Quiling,dar nu stiu daca am scris corect.zi-mi ce modele de origami ai facut si poate iti dau altele noi,ca si eu sunt destul de bun la origami,si altele nu prea stiu, ca deh, eu fac mai mult origami.

| GabiiHaș a răspuns:

Invata sa tricotezi sau sa cosi goblen, fa bratara prieteniei,
http://www.clopotel.ro/......na-93.html

aici la de capul tau gesesti multe multe activitati...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu acum cateva minute mi-am facut autoportretulbig grin

| AR1373 a răspuns:

Ai putea gatii,ai putea sa dormi,sa pictezi, sa mananci, sa intri pe adresa ta de pe TPU sau meil sa vorbesti cu cineva.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Te poti uita la un serialhappy Iti recomand "Gossip girl". Sau te poti uita la un serial anime daca esti mai mica. Iti recomand "Naruto" sau "Paradise Kiss".
Sau daca iti plac lucrurile astea migăloase ca origami poti sa te apuci de cusut goblenuri. Le poti pune pe perete sau le poti vinde si faci bani.

| totzipentru1 a răspuns:

Http://en.origami-club.com/ asta e un site cu multe modele de origami, sau poti sa vorbesti cu prietenii, un film, o plimbare,asculta muzica,deseneaza, compune, fa poze, inventeaza tot felul de chestii si DISTREAZA-TE.

| JustUSmille a răspuns:

Youtube cauta goosebumps
sper sa-ti placa.

| Dyanna9700 a răspuns:

Karaokeparty

| Ebruht a răspuns:

Pai cauta si tu muzica super pe youtube si fa karaoke un mod distractiv de ati umple timpul liber! fundita?

| bianca99ilies a răspuns:

Uita-te la un film