| cristy27 a întrebat:

Vreau sa comand un telefon de pe telefonultau.eu prin fan courier. As vreau sa stiu cam in cat timp il livreaza, poate e cineva care a comandat de la ei:d mersi!

Răspuns Câştigător
| samysamy a răspuns:

Prin fan courier iti vine in maxim 1-2 zile nu are cum sa-ti vina in 1 saptamana. Va trebuii sa platesti ceva ma mult ca prin posta, adica o suma intre 20-30 lei insa iti vine in max 24 ore. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

24/48 ore iti vine, dar mai bine suni la un numar de telefon de pe site si te va lamuri cineva de acolo

| catutzu95 a răspuns:

Am comandat eu si mi-a venit cam intr-o saptamana