| Alfonso a întrebat:

Am descoperit un joc super, Battlefield Heroes, este gratis, oricum m-am inregistrat mi-am facut personajul am dat acolo play now l-am instalat, si am dat sa intru. dar imi zice:"Tell Microsoft at tis problem..."Cv de genu, deci nu imi merge.Am cautat cerintele si placa video trebuie sa fie de 64 si eu am.si RAM DE 512, nu stiu CE RAM AM nici nu stiu unde sa ma uit sa vad ram.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

E naspa jocu dal dracul nu te mai enerva djabalaughing

1 răspuns:
| Cretaker a răspuns:

Sa nu te iau cu Run si Msconfig, incearca mai intai aici:
http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/

Alege din lista ''Battlefield Heroes'', da-i un scan si ar trebui sa-ti zica si ce RAM ai.