| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Am downloadat filmul calatorie spre centrul pamantului si am nevoie de subtitrare in romana ma puteti ajuta? cu un sait si dp sa imi spuneti cum sa instalez subtitrarea ca nu stiu

plss

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pai da mai multe detalii despre film! ce format e si ce varianta este. e. iso, e dvd, xvid,

| CC7 a răspuns:

Titrari.ro, subtitrari.regielive.ro. Cauti pe google asa: Journey to the Center of the Earth subtitrare. Pentru ca nu ai zis ce fel de film e (dvdrip, xvid) nu am de unde sa stiu subtitrarea potrivita.

| tim a răspuns:

Eu l-am luat pe dvd original, sa zic asa, e ieftin, calitatea e excelenta are subtitrare, nu ma complic cu download. fa si tu la fel, sau fa o copie de la cineva care are unul, e mult mai simplu

| laura_9178 a răspuns:

Incearca aici: http://subtitrari.regielive.ro/journey_to_the_center_of_the_earth-9238.html ai mai multe subtitrari, una tot trebuie sa fie buna. iar de instalat, e simplu. o tragi pur si simplu de pe desktop si o pui peste filmul deschis in program( bs player, wmplayer, gom player.etc) :-) o zi buna.

| toxicsugar a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intri pe site-ul http://www.divxonline.ro si sa scrii numele filmului si il poti vedea online cu subtritare dar sa dai acolo unde scrie vezi fara intrerupere.