| valeria4u a întrebat:

Am făcut o tâmpenie. laughing Am blocat o prietenă pe Facebook. Exista vreo posibilitate sa o (deblochez)? rolling on the floor
Serios. sad
Funda. \dancing

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Te duci la privacy settings - blocked people si te descurci apoi happy

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Poti sa dai la deblocati. Mie mi se pare ca era un buton asa, depinde daca are cronologie sau nu. In fine. Succes!

| DarkBlood32 a răspuns:

Deschid-o cu cheia. wave

| valeria4u explică (pentru DarkBlood32):

Am pierdut cheia. yawn Mersi de ajutor, ce ma faceam fara tine. :*

| Smokey13s a răspuns:

Sus in bara de la Facebook langa Home e o sageata indreptata in jos, dai click pe ea si click pe Privacy Settings.
Dupa te duci jos unde scrie "Blocked People and Apps", click pe "Manage Blocking" si acolo o poti debloca.

| Beautiful2000 a răspuns:

Nu.Doar daca iti faci alt cont.