| HarleyQuinn a întrebat:

Am folosit generatorul Hublaa ( pentru facebook ) și am acceptat ca aplicația Sony XPeria Smartphone să posteze în numele meu și să dea like la postări/ pagini în numele meu. Acum m-am trezit că " am dat like " la pagini, poze și postări în altă limbă de-ale străinilor. Cum pot anula ce am acceptat de la acea aplicație?

3 răspunsuri:
| OtakuShoujo a răspuns:

Acolo la jocuri ai Sony XPeria Smartphone.Il stergi.

| HarleyQuinn explică (pentru OtakuShoujo):

Aș fi făcut de mult asta, dar nu-mi apare.
Apropo, și eu sunt otaku. ^.^

| OtakuShoujo a răspuns (pentru HarleyQuinn):

Atunci scrie acolo la "cauta persoane" :Sony XPeria Smartphone. Ma bucur ca esti otaku