| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit care apartine cuiva pasionat de fotografie, poezie, muzica etc, dar ceea ce mie mi-a atras atentia au fost fotografiile facute de ea. Si as vrea sa ma apuc si eu de fotografie. Dar nu stiu mai nimic. Ma ajuta cineva sa-mi spuna si mie ce aparat mi-ar trebui, ce inseamna ISO si alte lucruri legate de acest domeniu?

6 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Daca vrei lectii de procesare a fotografiilor (gratis desigur)
spaima _ zmeilor at yahoo punct com

| 1000bodies a răspuns:

Am gasit un blog*

| Maomau a răspuns:

Ia-ti un aparat digital nou care costa cca 100 EUR, si e bun pentru inceput!
ISO inseamna un standard international care in fotografie se refera la sensibilitatea filmului/celulei fata de lumina.
Pune si alte intrebari ca daca dai funda iti raspund cu placere

| Solsagan a răspuns (pentru Maomau):

Disperat.

| anonim_4396 explică (pentru Maomau):

Sa inteleg omul daca nu iti da funda nu il mai ajuti? rolling on the floor tongue

| Maomau a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact!
Macar atata pentru timpul sacrificat, ti se pare mult?