| lianaiovan a întrebat:

Am gasit o pisicuta si nu o puteam aduce acasa pentru ca stau cam departe de scoala.Cum sa fac? M-ar lasa soferul de bus sa iau pisica in autobuz? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da te lasa spune-i ca o duci la medic si gata.

5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Nu cred, insa spune-i scopul. Poate e intelegator si bun si te lasa. Daca nu, ascunde-o in geanta. Chiar nu o poti duce acasa pe jos, nu-i asa? sad
Dar ce dragut din partea ta sa faci o fapta buna!

| Adryan17 a răspuns:

Eu cred ca da. Spune-i ce doresti sa faci si promite-i ca pisicuta nu o sa faca nimic rau in autobuz. Va fi intelegator si te va lasa sa o iei.

| Snowfall a răspuns:

De ca sa nu te lase? Pana la urma este doar o pisicuta mica si nu are rau sa faca, daca te intreaba ceva, ii spui ca ai gasit-o si ca vrei sa o iei acasa, doar nu o sa omoare pe nimeni din autobuz.

| lianaiovan explică:

Am acum alta pisicuta pe nume Jipsy

| masokista a răspuns:

Nu cred ca da dar incearca sa o bagi in geanta lasa un pic deschis dar sa stai cu ochi pe ea! sper ca iti sunt de ajutor fundita

Întrebări recente