| Kira9747 a întrebat:

Am gasit undeva pe internet ca in sezonul 3 H2O-Adauga apa, o sa fie un episod in care apare din nou Claire Holt (Emma Gilbert), insa pana acum nu am vazut nici unul, este adevarat sau este o minciuna?

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Nu a aparut, eu le-am luat de pe net. Dar din linkul pe care la dat michelle, se pare ca o sa apara si sezonul 4 si o sa apara si claire holt, chiar si Charlotte:O wow...cred ca sezonul asta o sa fie tare, caci mai apare si bellabig grin

4 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

Pe Disney Channel a fost dat cu ceva timp in urma finalul sezonului 3! Am vazut toate episoadele dar nici unul in care sa fi participat si Claire Holt.

http://ro.wikipedia.org/......3_ap%C4%83

Poate te ajuta ceva de aici! Bafta!

| loove_5215 a răspuns:

Geo...sezonul 2 s`a sfarsit. poate in sezonul 4happy

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Nu este adevarat

| Soka577 a răspuns:

Sincer In sezonul 3 din H2o Adauga Apa Claire Holt nu a mai aparut in sezonul 3 deoarece Ea nu a mai vrut sa joace plus cei ce credeti ca va exista un sezon 4 imi pare rau sa va zic dar nu sezonul 3 este ultimul